Участь у програмі стажування для студентів у Німеччині –

це унікальна можливість не лише побувати в одній із найуспішніших європейських країн, а ще й заробити гроші та підняти рівень володіння німецькою. Такі сезонні подорожі практикуються у багатьох світових державах, адже це не лише цікаво, а й дуже корисно!

image
1

Ми допоможемо на всіх етапах проходження стажування

2

Індивідуально підберемо вакансію для кожного студента

3

Гарантуємо безпечну подорож та стажування у перевірених роботодавців

Наші переваги:

image

Швидка робота виключно в онлайн-режимі

image

Доступна ціна послуг для кожного впорівняно з іншими компаніями

image

Висока якість та оперативність роботи

image

Всебічна підтримка при оформленні документів

image

Підбір оптимальної вакансії, яка буде відповідати Вашим побажанням

image

Співпраця лише з перевіреними роботодавцями

Ми пропонуємо
стажування в таких сферах

image

Сільське
господарство

Сфера сільського господарства динамічно розвивається в Німеччині, тому ми пропонуємо пройти стажування на сезонному збиранні ягід, овочів чи фруктів.

image

Сфера
обслуговування

Практика у сфері обслуговування підходить як для дівчат так і для хлопців. Потрібно володіти знаннями німецької мови на рівні не менше ніж А2, не зайвим будуть і знання англійської мови на початковому рівні.

Work&Travel
Germany

Відгуки

Минулим літом спробував працювати на зборі ягід, а саме лохини. Все сподобалось, планую ще! Роботодавець дуже лояльний, намагається зрозуміти нас та допомогти, якщо щось йде не так. За 2 місяці заробив близько 2300€,. Компанія допомогла зібрати документи та знайти сезонну стажування. Рекомендую!

Олександр
Учасник програми стажування в Німеччині, літо 2018

Давно планувала спробувати працювати у Німеччині влітку, проте не могла знайти відповідальну компанію. Проходила стажування в Німеччині минулим літом продавцем морозива на пляжі. Все сподобалось. Заробила грошенят і заодно відпочила на морі! Дякую «Work and Travel Germany» за таку чудову можливість провести цікаво літо. Усім своїм друзям порадила!

Ярина
Учасниця програми стажування в Німеччині, літо 2018

Працювала в готелі влітку 2018 року. Спочатку було страшно: інша країна, інші люди, зовсім різний менталітет. Проте згодом все стало на свої місця. Працювати – одне задоволення! І зарплатня, і розваги, і подорожі, і практика німецької мови! Тепер маю свої власні гроші та багато нових друзів. Дякую, «Work and Travel Germany», за таку чудову можливість!

Валерія
Учасниця програми стажування в Німеччині, літо 2018

Працювала офіціантом в ресторані влітку 2018 року. Спочатку дуже турбувалась, інша країна, іноземна мова, нові люди. Проте по закінченню практики не хотіла їхати додому. Заробила грошенят на цілий рік вперед, тепер планує вже своє наступне літо. Дякую команді «Work and Travel Germany» за оперативність в оформленні документів та усіляку допомогу під час перебування в Німеччині. Рекомендую !

Тетяна
Учасниця програми стажування в Німеччині, літо 2018

Літом 2018 року спробував себе як збиральник ягід. Роботодавець був дуже лояльним до українських студентів. Проводив зібрання, розповідав як краще збирати. За два с половиною місяці заробив близько 3000€,, які ніколи не заробив би в Україні під час літніх канікул. Незабутньою стала подорож до Франції. Бажаю успіхів команді «Work and Travel Germany» та дякую за всіляку підтримку та допомогу!

Валентин
Учасник програми стажування в Німеччині, літо 2018

Проходив літнє стажування в Німеччині. Отримав дуже цінний досвід. В цілому я задоволений всіма умовами праці та проживання. Інформація яку мені надали в Україні цілком відповідала дійсності в Німеччині. Оплата праці була по акордно і залежала від кількості зібраної полуниці. Для тих хто звик працювати й не боїться будь якої роботи це чудовий спосіб заробити та цікаво провести час. Дякую за послуги надані "Work and Travel Germany" і бажаю всім успіхів.

Юрій
Учасник програми стажування в Німеччині, літо 2018